By Kris Collage Workshop ‘Vrolijke Vazen’ 23 augustus 2025

Artikel 7 van 9
€ 39,95 (inclusief btw)
Voorraad 5 stuks
Overzicht

Vrolijke Vazen Collage

Appeltjes, streepjes, ruitjes, rood-met-witte-stippen, wat zijn jouw favoriete patronen?

Geïnspireerd door mijn eigen schilderij waarop ik een gestreepte vaas met bloemen op schilderde, wat weer geïnspireerd was door een gestreepte vaas die ik kocht bij de Karwei, bedacht ik hoe leuk het zou zijn om allemaal verschillende vazen te gaan schilderen. En daar is dit concept uit komen rollen.

We gaan een collage vol vrolijke vazen met bloemen maken. Dat doen we door vazen en bloemen te (be)schilderen. Je krijgt een bedrukt vel aquarelpapier waarop al voorbeeldvazen staan om het je makkelijk te maken. (Maar ga vooral je gang als je eigen vazen wilt verzinnen, alleen maar leuk!) De voorbeeldvazen vul je met watercolor, aquarelpotloden, acrylverf of NeoColor van kleur. Daarna knip je alles wat je wilt gebruiken uit.

We gaan daarna de bloemen, blaadjes en stengels maken. Ik laat je zien hoe je van die lekker rommelige bloemen maakt met watercolor en fineliner. Ben je meer van de strakke bloemetjes dan kan je ook een stans gebruiken met bloem of bladvorm. Dat gaat meteen lekker snel. Of gebruik de bloemen van het knipvel. Of mix alles door elkaar, ook leuk. 
Je bouwt het geheel op in laagjes. Eerst maak je een voorbeeldcollage, daarna plak je alles op, op stevig A4 papier. Dan bekijk je wat er nog bij moet om het af te maken. Je kunt kiezen of je meerdere vaasjes gebruikt of maar eentje. Het is aan jou.

Je krijgt er een -spiksplinternieuw- By Kris Collageknipvel naar keuze bij, waar je bloemen, stengels en blaadjes uit kunt knippen of stanzen.

De workshop duurt 2 1/2 uur. Als je niet alles afkrijgt, neemt je het materiaal gewoon mee om thuis verder te werken.

Inclusief materiaal gebruik, koffie en thee en een hoop gezelligheid en een tikje chaos :) Je hoeft geen ervaring te hebben en ook niet bijzonder creatief te zijn om mee te doen.

Begeleiding: Kris Bossenbroek- Fousert

Waneer: zaterdag 23 augustus

  • Aanvang: 13:30. Vanaf 13:15 gaat de deur open. Je kunt dan alvast winkelen als je dat wilt. Liever niet eerder komen, want dan ben ik nog druk bezig.
  • We ronden om 16:00 af. 
  • Locatie: By Kris in Ermelo. Bij mooi weer zitten we lekker buiten op de veranda.
  • Ter plekke winkelen is mogelijk

Annuleren:

Bij annuleren meer dan een week van te voren, krijg je het gehele bedrag terug gestort min €3,00 administratie kosten. Bij annuleringen van korter dan een week van te voren, kunnen we helaas het geld niet terug storten. Tenzij we op tijd een vervangende deelnemer kunnen vinden.

 

 

© 2010 - 2025 By Kris | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel